Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1060, 1070, 1080

Ahoj tieto grafiky nepodporujú, alebo nedokážu DX 12 a Asynchronne shadery? Takže radšej RX 480? V DOOM dáva RX 480 viac FPS ako GTX 980 a 1060.

Bohuzel ne, pokud to chces na Dooma, tak ber RX480.

Jestli te netizi finance a zalezi taky co mas za kartu ted, tak ted RX480 a v zime prejit na AMD VEGA, coz bude highend, kterej bude davat uplne vsechno i ve 4K. NVidia pry snad nejdrive za rok.