Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uvitaci animace při spuštění

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jde na telefonu změnit uvitaci animaci při spuštění telefonu.Protože je to nějaký distributor či co tak to má normálně originál a zatím to ukáže nejake zelené logo které se točí asi 10 sec ... děkuji za rady.

Zalezi podle telefonu, muze to jit pres root, coz je vetsinou ztrata zaruky, ale nemusi to jit vzdy, respektive nemusi byt vzdy navod, jak to provest, protoze chyba tady v tom se nevyplaci. U Samsungu staci pres ODIN flashnout jinou ROMku, samozrejme je treba take postupovat presne dle navodu pro ten ktery konkretni Samsung telefon, protoze v pripade chyby muze dojit k bricknuti (zniceni) telefonu.

Jdi na androidforum pripadne anglicke xdadevelopers, peclive nastuduj pouzivani programu ODIN, stahni ze sammobile.com originalni ROMku presne pro tvuj typ telefonu a aplikuj presne dle navodu!

Samozrejme predtim si vsechno z mobilu zalohuj, smartphone se tim uvede do tovarniho stavu jako kdyz jsi ho koupil.

Vzhledem k tomu, ze mas telefon z mobiltel, tak na nej stejne zadnou zaruku nemas, leda na papire (nebudu-li brat v uvahu soudni rizeni).

Vím ale každá značka má svoje originální ale já tam mám něco na víc a chtěl bych tam dát to originál

este raz, aky mas na to dovod? pretoze to co si napisal neni dovod. Obzvlast ked to vyzaduje znalosti a veci, ktore nemas a vzivote si o nich nepocul.
To zapinas fon 20x denne ze ti to tak vadi? Nepodstatna kozmeticka blbost, cele logo.

Ja mu rozumim, ja mel na SGS4 uvitaci obrazovku od australske Telstra a fakt me to stvalo, ale samozrejme mas pravdu, ze tazatel, ktery nedokaze zminit v dotaze co ma za telefon, do toho nema co hrabat, protoze hrozi, ze si neodbornym zasahem udela ze smartphonu cihlu.