Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem když vypnu a zapnu noťas blbne mi psaní na klávesnici

Když večer vypnu noťas a ráno ho zapnu blbne mi psaní na klavesnici že musím kliknout na myší a rychle napsat jedno písmenko a tak mi to dělá chvilku pak to přestane a pak zase a tak to dělá jenom 1 hodinu a pak to jede normálně ale já ho nevypínám protože mi to leze na nervy jak to mám opravit nebo někde nastavit ? a může se mi něco stat s tím noťasem když ho mám pořad v režimu spánku? a mám WINDOWS 10

...blbne mi psaní na klavesnici..

Málo informácii o tom čo to je "blbne". Píše to iné znaky ako by malo? Ak ano, potom mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/. Všetko čo nájde odstráňte.

4. Vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte. (Pre používateľov Windows XP sú staršie verzie programu v tomto archíve http://www.instaluj.cz/malwarebytes-anti-malware/s tarsi-verze.

Bod 3 a 4 vykonajte v núdzovom režime systému.

Ked si deaktivujes "rychle spusteni" (ovl.panely - napajanie - vlavo v stlpci je nastavenie tlacitok - tam potom hore klik na stit, dole deaktivovat "rychle spusteni") tak to funguje spravne?

P.S. a kludne ho mozes mat v rezimu spanku, nicomu to nevadi. Len to trochu zere baterku (ak to je S3 sleep)