Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 32bit a 16bit barvy

Zdravim, chtel bych si ve windowsu nastavit 16bit barvy k rozliseni, ale kdyz jdu do nastavenu obrazovky a rozliseni tak tam mam navyber pouze 32bit, uz sem to hledal snad vsude ve windowsu a fakt nevim kde to prepnout, chci to hlavne kvuli jedne veci, mam laptop a v gta san andreas multiplayer bych mel se 16bit barvama o dost vic fps... takle kdyz jdu do gta san andreas tak tam mam na vyber pouze 32bit barvy k rozliseni, priklad * 640x480x32 800x600x32 1024x768x32, a tak dale, ale nikde neni x16... co stim? :]

Intel hd graphic
4gb ram ddr3
intel celeron 1005M 2x 1,7ghz
Windows 8.1 64bit.

Vo fullscreene to podla mna zavisi cisto od hry, a od ovladacov grafiky, viac s tym neurobis. Neviem zhlavy ci Win8.1 umoznuje 16bit farby vobec este (lebo raz uz tie ovladace musia zjednodusit od 100rokov starych nepotrebnych nezmyslov, a W8.1 ovladac to mozno ani nepodporuje)

P.S. inac dost pochybujem ze so 16bit farbami budes mat viac FPS. Ale nikdy som to v hrach neskusal ptz je to podla mna nezmysel.