Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus X751L - TouchPad

Dobrý den, dnes mi přišel nový notebook z CZC.cz a ihned po prvním zapnutí nefungoval touchpad, připojil jsem myš přez USB která fungovala v pohodě. Zkoušel jsem se podívat do BIOSu - tam je touchpad povolený, tlačítko na zapnutí touchpadu nereaguje, přeinstaloval jsem Smart Gesture a nic. Ve správci zařízení mám akorát akorát tu USB myš ale o touchpadu nikde ani zmíňka.

Povodne tam ma byt asi Win8.1. Mas tam Win8.1 alebo to nejaky stupid predavac upgradol na W10pokus? Moze nastavat problem napr. so starym FW a novym ovladacom apod. Skus si pozriet web vyrobcu ci tam neni nejaky update na FW touchpadu apod, alebo to pripadne aj cele reklamuj.
Predtm skusit vypnut z nabijacky a vybrat baterku na minutu, ak sa neda tak hladat naspodku dierku na reset, a strcit nieco na 3s