Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde přední USB 3.0

Zdravím.
Mám case Zalman Z11 Neo kde je ve předu 2x 2.0 a 2x 3.0 USB. Chtěl jsem teď přesouvat věci z ext.hdd ale přes 3.0 to nejde. HDD se jen rozsvítí, roztočí, ale PC ho nenajde. Kdežto 2.0 ho rozpozná a můžu normálně používat. Stává se mi to hodně často a nevím si rady. Nevíte co by s tím mohlo být ?

srackovy kabel & konektor (v kejse). Ked tam este das do serie dalsi dodatocny, tak sa ich negativny efekt scitava.
btw. v mojom kejse cinan dokonca na plosaku na ktorom bol usb konektor nedodrzal ani length matching, asi tam robia len uplny dementi.

... na zadnych konektoroch to funguje vzdy bezproblemov?