Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlepšení fps

Dobrý den mám tuto pc pc sestavu grafika : MSI GTX 960 GAMING 4G 4GB procesor :Intel Core i5-4460 RAM :2x4 gb hyperx 1600mhz MB:MSI MSI B85-G41 PC Mate - Intel B85

A chtěl bych hrát far cry 4 na 60fps na ULTRA DETAILI hraji to momentálně na 30fps na youtube jsem se díval že to hrají i na horších sestavách na 60fps a víc a doporučené HW nároky taky splnuji.Tak že bych na tom měl mít více fps než mám te ne ? Poradí mi někdo prosím jak mám zlepšit fps v této hře ?

Nemáš tam všelijaké čističe ako, TuneUP a iný balast, ktorý pýta peniaze a k tomu ešte zaserie systém. Klikni a všetko vyčistíme, ale pošli nám 20€ a vyčistíme ti 15GB :-D Taktiež ovládače inštaloval kto? Inštaloval si najprv chipset, a potom ostatok zo stránok výrobcu komponentov?