Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doplneni PC sestavy

Co mám:
- Procesor: Intel Core i5-6500
- SSD: Crucial MX200 (250 GB)
- HDD: WD Blue EX (1 TB)
- Monitor: 23" (1920x1080) a 21" (1650x1050) - později chci nahradit za jeden velký
- OS: W10
- Skříň: SilentiumPC Gladius M35

Co mi chci:
- Základní deska
- Chladič na procesor
- Grafická karta
- Paměť 16 GB
- Zdroj
- možná nějaký ventilátor
- chybi mi jeste neco?

Mám na to 18 tisíc kč. Pokud to pujde, tak bych radši míň.
Na PC hraju hry, sleduju videa, programuju.
Co všechno bude ještě potřeba koupit, abych si to mohl postavit sám? Nějaké kabely a tak myslím.
Chtěl bych, aby mi to celé vydrželo aspoň 5 roků.

"určitě lépe pro nové přicházející hry"

ano, protoze jste urcite AAA game developer a vite presne, co bude za par mesicu a jake DX12 ficury hry budou vyuzivat. ty jo, takovou kristalovou kouli bych chtel mit take. AMD svuj marketing zvladlo fakt skvele

podivejte se treba na Time Spy od FutureMarku, mate pocit, ze nVidia karty zaostavaji? no, ani moc ne. 3Dmark se snazi co nejvice reflektovat typickou DX12 hru a rekl bych, ze o tom vi mnohem vic nez cerveny fanatik na pc poradne.

prestante tuhle spekulaci prezentovat jako fakt, ano prosim? dekuji moc.

Gladius M35 má v základu 2 fany, ne? To by mělo stačit. Chladič ber Feru 3, ať máš rodinu pohromadě. Veškerá kabeláž je přibalena přímo u HW (deska, VGA atd.).
Přišlo mailem, že 9.srpna mají naskladnit další Gainward 1060 (od té MSI se ničím neliší, teda kromě o 2 tisíce nižší ceny), záleží, jak spěcháš s nákupem. Osobně budu taky objednávat, až naskladní, snad něco zbyde :-D