Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s Alcoholem

Ahoj, mam takovy mensi problem - kdyz chci vytvorit v Alcoholu virtualni mechaniku, vyskoci mi hlaska "nemate dostatecne systemove opravneni". Jelikoz mam administratorsky ucet, vys uz muze byt snad jedine buh:-D

Opracni system mam Vistu Home Premium.

Muzete mi nekdo pls poradit?

Jak překonat problémy s alkoholem.
Celou příručku možno stáhnout z...
http://www.ideon.cz/abstinent/modules.php?name=Down loads&d_op=viewdownload&cid=3

1) Schopnost se znovu a znovu zvedat a znovu a znovu bojovat o lidskou a národní důstojnost.

2) Pružnost, šikovnost, řemeslná zručnost, tvořivost. Schopnost podívat se na věci z jiné stránky a tvořivost jsou při překonávání problémů s alkoholem neocenitelné.

3) Tradice. Ještě za Rakouska-Uherska vznikl v Čechách Abstinentní svaz, k jehož členům patřil i T. G. Masaryk. Už v minulém století působily na Slovensku Spolky miernosti, v jejichž programu byla zdrženlivost vůči alkoholu. Abstinence nebo zdrženlivost vůči alkoholu se v Čechách i na Slovensku tradičně spojovaly s vlastenectvím. Jenom pro zajímavost dodávám, že spotřeba alkoholu byla ve třicátých letech v Československu zhruba třetinová v porovnání s dnešním stavem. Doufám, že tato příručka pomůže především lidem, za jejichž pomoci vznikala - těm, kdo hledají cestu k lepšímu a zdravějšímu životu - a jejich rodinám.

MUDr. Karel Nešpor, CSc.