Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prolomení hesla windows XP (OPH nepomohl)

zdarec prosím pomoc, koupil sem starší vysloužilý PC se systémem Win XP z nejmenované firmy a chcu jej odheslovat.... jenže přes OPH crack nelze, nemůžu najít nikde složku se SAMem ani samotnou složku config btw. SAM soubor mám vytaženej na ploše svýho pc,připojil sem HDD ke svýmu PC a vytáhl bez problému... nevíte někdo o nějakým programu kterej by přímo tento soubor dešifroval? díky moc :)

resetni heslo ok a jak? přes nouzák to po mě stejně chce přihlášení a já se tam prostě nedostanu to byla prvni věc kterou jsem skoušel protože vím že to tak nějak šlo... nálepka sice je ale při vložení CD s OS napíše trap 0000006 a další blbosti... tak nevim

Priznavam ze som tam dopisal to googlenie do zatvorky dodatocne, ale je na google toho dost a mohlo ta to napadnut.
Keby si nabootoval instalacku spravne a HW bol funkcny tak nenapise ziaden trap, takze bud mas blbe CD, alebo je HW vadny a nema zmysel sa s nim zaoberat. Skus instalacku nabootovat bez pripojeneho HDD, a predtym do BIOSu daj defaults a save&exit. Potom instalacia nabehne?