Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde monitor, myš ani klávesnice

Dobrý den,

mám prosbu o pomoc...

PC sestava:
Zdroj: Evolveo 500w (půl roku staré)
RAM: 2x4gb Kingston (půl roku staré)
Grafika: Saphire HD 6870 Vapor-X
Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 840 3.2GHz
Základovka: ASRock N68C
Monitor: LG Flatron W2246
windows 7 64 bit

Z ničeho nic se mi vypl PC a při znovunastartování se mi nerozjede monitor (píše něco se signálem) ani myš, ani klávesnice...
Zkoušel sem i novej zdroj (700w seasonic) a nic...
Grafika má vstup 2x6pin (když zapojím pouze 1x6pin a pustím PC, tak se rozsvítí myš i klávesnice, ale monitor nenaběne, když zpaojím 2x6 pin nerozsvítí se defakto nic,
ale větráky foukají (zdroj, procesor i grafika)

Na integrované grafice vše funguje jak má...

Děkuju všem za rady :)

Ano, vše bylo zapojené tak, jak má být.

Zkoušel sem i vyndat baterku na cca 20 minut a pak vložit zpět a také nic...

Novou GK jsem ještě nezkoušel (teď u sebe žádnou nemám)... Nicméně je divné, že když zapojím 2x6 pin tak se nerozjede ani klávesnice ani myš a když jenom 1x6pin tak se zase rozjede klávesnice i myš...

Když zapojím 1x6 pin tak se rozsvítí pouze klávesnice a myš, ale monitor píše stále nějakou věc se signálem (myslím že power saving mode)
Když zapojím 2x6 pin tak se nerozsvítí nic a monitor píše to stejné.
Když odpojím externí grafiku a zapojím integrovanou, vše funguje.

Asi nejlepší řešení bude si někde půjčit fungující grafiku a zkusit jí u sebe v PC, že?