Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox-Vyskakovací okna?

Pěkně zdravím.
Rád bych požádal o radu, neb mě již nebaví.
Nevím tedy, zda-li se to dá nazvat vyskakovacím oknem (pop up) Neb klasické mě problémy již nedělejí.
Adblock zde mám již dobrách 8 let s vlastními filtry, ale dle videa na tyto "vyskakovací okna" jsem ještě nepřišel.
Nejsou tedy moc časté, nejčastěji spojené se spouštěním nějakého videa, proto pro ukázku byla vybrána tato stránka s přehrávečem, kde je to zcela běžné. (netýká se YT)
Dá se to nějak zablokovat?
Předem pěkně děkuji za radu. ;)

watch

Nechci aby se otvíraly v žádné formě. Klikneš na video například zde a vyskočí ti 2-3 okna, která musíš zavřít, neboť jsou to odkazy na reklamy a ty se začnou přehrávat.
Hledám způsob, jak zakázat, aby firefox otvíral nová okna či vytvářel nové záložky pokud je kliknuto na něco co tento příkaz obsahuje.