Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 problém

Zdravím, udělal jsem kámošoj upgrade z win7 na win10, po té jsem udělal čistou instalaci win10. Ovladače, aktualizace, vše nainstalované, správce zařízení se tváří že je vše ok, ale je tu mnoho chyb, při restartu se pc nezapne už, černá obrazovka, občas zamrzne spodní lišta se startem, nějaé výkonnostní záseky občasné, pokud je vše dobře nainstalované, dá se to připočíst nepodporujicímu hw?
AMD Quad-Core A6-3400M 1,4 GHz
AMD Radeon HD6540 G2 1GB

Zkoušel jsem i vypnout rychlé spouštění. Taky se po každém zapnutí/vypnutí rozhážou ikony na ploše.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Omlouvám se, jedná se o acer 5560g. No ze stránek výrobce jsem nestahoval, vlastně nainstaloval čistou verzi win10 a aktualizace si ihned našlo vše potřebné. Každopádně jsem myslel, že by to dělala grafická karta tak jsem ovladače odinstaloval a nainstaloval ze stránek výrobce ale je to stále stejné.

že by AMD?

AMD Chipset Drivers 36 MB Crimson Edition 16.4.2 4/28/2016
Description:
Supports Windows 10/8.1/7 (64​-bit)

Package Includes:
AMD Chipset Drivers
AMD AHCI Driver
AMD USB 3.0 Driver
​ AMD SB9xx RAID Drivers for Windows 7
AMD A-Series APU Chipset RAID Drivers
AMD E-Series APU Chipset RAID Drivers​​​

jenže jaké ovladače? ovladače od amd jsou nainstalované přímo od výrobce... nevim jaký ovladač hledat, když restart nefunguje a pc se nechová jak má. správce zařízení říká, že jsou ovladače nainstalované všechny, usb funguje, bluetooth funguje, wifi funguje, card reader funguje, grafika je ok, vše je ok, až na občasné záseky a tu černou obrazovku při restartu