Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem display driver stopped, kod 53, sekanie hry, app has been blocked

Zdravím vás, mam taký problem s notebookom Lenovo G50-45 , počas hry mi všetko seklo a čierna obrazovka, potom skočila hláška "Display driver stopped responding and has recovered. skušal som aktualizovať graf. karty ale su aktualne, vratil som pc na vyrobne nastavenia-nepomohlo. V správci uloh na grafickych kartach piše toto : "Systém Windows zastavil toto zariadenie, pretože zariadenie ohlásilo problémy. (Kód 43)". Teraz aj dokáže zapnuť hru ale neskutočne seka, a par krat mi vyhodilo túto hlášku "Applcation has been blocked from accesting graphics hardware.

ntb je kupovany z mall.sk je ešte z záruke, dá sa tento problem odstraniť par kliknutiami alebo reklamácia ???

diky

tak chlapci, dal som spravcu zariadeni a odinštaloval oba ovladače na graficku kartu, zapol hru a hra ide len seka, žiadne preblikávania.

skúsil som reštartovať ntb a ovladače na graf. kartu tam zase boli neviem ako to je možné