Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako spojazdnit komunikaciu medzi routrovym usb a pc cez sietovy kabel ?

Nefunguju mi na pc usb porty. Nie, nie je to SW chyba, nie neda sa to HW opravit.
K dsl pripojeniu mam modem-router znacky zte, ktory ma jeden usb port. Dal som tam flashku, ze to budem pouzivat namiesto pokazenych portov, ale pocitac nic nenasiel a ked som pozeral interface routra, tak tam ma len toto:
91hwZX2

(imgur sa nejako zmenil, uz sa nedaju normalne uploadovat obrazky ako volakedy/nedavno ?)

To bude zase šichta!
1. Ten router má sice USB, ale je to na jeho PCB a jedinou možností jej použít, je síťová služba (vidím tam ftp).
2. Představa, že vzdálený USB na PCB jiného zařízení lze použít na jiném zařízení na jiném PCB, jako by to USB bylo přímo na něm, je nesmyslná!
3. Na té, opět tajné, desce USB porty přestaly fungovat všechny najednou? Jakýpak je důvod?

nerobte si zo mna zarty. ja uz roky pouzivam stary napoly pokazeny laptop a nemam penaze na nieco nove.
momentalne musim nieco porobit a na to si potrebujem nosit domov data z usb flashky.
ked aj bude spojenie cez router pomale, je to furt lepsie ako ziadne spojenie
tak mi laskavo poradte !
-.-

Achich jouvejs! NE! NE! NE!
Žádný USB flash disk prostě nepoužijete! Místo toho je ta SD karta, která se zastrčí do té čtečky, přenesou se na ni data a ta se kamsi odnesou a TEĎ nastane čas na USB čtečku SD karty! SD karta se strčí do USB čtečky a ta se zasune! USB čtečka s paměťovou kartou vytvoří po dobu styku obdobu USB flash disku.