Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Potřebují sehnat herní PC do 17 000 Kč, tak aby to šlo na splátky. Samozřejmě bych chtěl co nejlepší výkon za tyhle peníze. Hry, které plánuji hrát na PC jsou takové ty nejhranější jako CS:GO, LoL, další multiplayer hry a samozřejmě i single jako třeba Witcher 3. Co jsem se díval líbil se mi tento PC https://www.alza.cz/alza-gamebox-neo-gtx950-w10-d4 364119.htm?catid=18848818 příjde mi to dobré poměr cena/výkon, akorát myslím že ty ventilátory jsou přehnaně podsvícené, ale nejsem žádný znalec :D Proto bych chtěl tedy poradit od vás.

Děkuji.

Za takových 14 000 se dá poskládat slušný základ s i5 6500, 8 GB ram, 1 TB diskem bez grafické karty, a jet dočasně na integrovanou... Píšu tak z vlastní zkušenosti, jelikož na komponentech, které jsem výše vypsal jsem jel asi týden na integrované grafice a třeba zrovna CS:GO mi jelo na nejvyšší detaily okolo 70 FPS, což není zas taková hrůza. :)