Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přehrát HBO GO

Zdar,

chci se zeptat, nasi maji placene HBO GO pres internet a zaroven maji postarsi pocitac Core2Quad Q8400, 4GB RAM. Pocitac je vcelku cistej, zadny cistice, zdanej antivir, zadne chyby v prohlizeci udalosti, celkove OK.
Ted po posledni aktualizaci Silverlightu i Windows 7 to zacalo rodicum dost trhat a je to nekoukatelny.

Prehravaji to normalne pres Firefox, kde je navic stupidita, ze neumi zastavit sporic nebo vypnuti obrazovky po urcitem case necinnosti, takze jim to vypina (oni chteji nechat vypinani obrazovky aktivni, ze kdyby zapomneli, tak at zbytecne nejede).

V Chrome jsem to zkousel, ale vubec nenabene obraz.

V Internet Exploreru to moc ani zkouset nechci.

Neexistuje nejakej alternativni prehravac?

Proste jestli je sance to nejak resit, v opacnem pripade to odhlasi, aspon usetri, jim je to vcelku jedno, stejnak ty serialy co koukaj, jsem jim driv nosil na flashce a poridili si to jen z nedockavosti, ze to chteli shlidnout driv nez se k nim jednou za mesic dostanu.

Skus to v tom IE, fakt teraz bez srandy.
Over si ze ked nic nerobis ze je vytazenie CPU 0%
Preistotu by som to prescanoval pomocou eset online scanner, MBAM, aj adwcleaner.

Ten PC by to mal dat lavou zadnou si myslim. Este by som nejak skontroloval ci tam je zapnute HW urychlovanie pri tom prehravani ak to niekde tam je v pravom kliku apod. Ci existuje extra prehravac na to HBO netusim, nemam HBO GO.

Zdar, nema tu nekdo HBO GO pres internet?

Nasi to zkouseli prehravat na notasu core i3 ucko (ani ne pul roku stary) a delalo to to same. Tak jsem zaroven s prehravanim serialu s HBO GO pustil na youtube 1080p video a to bezelo perfektne bez zaskubu.

Takye si mzslim, ze je vyloucen problem na PC, je vyloucen problem u poskytovatele Centrio a cerny petr zustava u HBO, ktere ma proste nedostatecnou kapacitu linek.

Navic nasi mi rekli, ze vzdy to zlobi, kdyz koukaji vecer, takze predpokladam, ze nejvytizenejsi linka.

Jo a prehravaji to ted i pres IE, protoze cele to HBO GO jede na Silverlightu od Microsoftu.

Tak snad jen podtrhnu dotaz, zda nekdo dalsi pouziva HBO GO pres interet a zda mu to po vecerech 20:30-22:30 neseka?