Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné probouzení z režimu spánku Windows 10

Zdravím, potřeboval bych poradit. Mám originál Windows 10, stolní pc, a stává se mi, že se mi samovolně počítač probudí z režimu spánku po cca 5 - 15 minutách. Nepravidelně, někdy třeba týden nic, někdy i několikrát za den. Zkoušel jsem vypnout časovače ve správě napájení.

V prohlížeči událostí jsem našel toto:

Power-Troubleshooter
Systém byl probuzen z režimu s nízkou spotřebou.
Doba do režimu spánku: ‎2016‎-‎07‎-‎26T21:28:20.327682300Z
Čas probuzení: ‎2016‎-‎07‎-‎26T21:36:50.880875200Z
Zdroj probuzení: Zařízení -Intel(R) Ethernet Connection (2) I218-V

Zkoušel jsem pročítat různá fora a nenašel jsem řešení.
Prosím poraďte co s tím ? :(

ve vlastnostech síťovky jsem to vypnul (ve správci zařízení) ale to nepomohlo ... zkoušel jsem se podívat do biosu, ale nemůžu to nikde najít ... základní desku máma ASUS h81-Gamer ... v Power management nikde nemůžu najít žádnou položku se slovy "Wake on lan" ani nic podobnýho :(