Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsaung Galaxy S3 Neo- problém s nabíjením

Mám mobil Samsung Galaxy S3 Neo, a poslední měsíce mám problém s nabíjením a částečně s životností baterky. No začlo to tím, že se mi začal o něco pomaleji nabíjet, a třeba když jsem měl pod 30% baterky a surfoval jsem na internetu přes wifi, těch 30% se mi vybilo třeba během 10 minut. Svedl jsem to na baterku a koupil novou. Potíže s pomalým nabíjením nepřestaly, jen se trochu zlepšilo to vybíjení. No ale postupem času se zhoršilo nabíjení a přidalo se k tomu i to, že je i dost špatný kontakt s koncovkou nabíječky. Včera už to bylo tak strašné, že se mi to nepodařilo vůbec nabít.
Konektor pro nabíječku jsem zkoušel profouknout, vyčistit štetinkama, prošťourat špendlíkem, ale nepomohlo to.

Mám zkusit ještě něco, než s tím půjdu na reklamaci ?

Tak to zřejmě bude ono. Právě jsem pořád musel hledat nějakou vhodnou polohu a tu zafixovat. Ale divný taky je, že někdy třeba pomohlo i lehký povytažení ze zásuvky nebo povytažení USB konce z adaptéru nabíječky. Každopádně je to dost otravný a zralý na reklamaci. Navíc teď už nepomáhá ani tohle.

Tak mi psali ze servisu, že napájecí konektor je mechanicky poškozený. To mě po*er. To snad jen zkoušej na lidi, jestli se nechaj oblbnout a vysolí jim peníze... Ten konektor byl od pohledu úplně v pohodě. 3-[ A reklamace nabíječky jakbysmet, že je prý ohnutá 3-[ . Hlavně, že starej mobil a nabíječka mi jdou dodnes a to je mám 6 let.

Tak jen pro informaci dávám vědět, že jsem mobil pak poslal do jiného servisu. Výsledkem je bezplatná oprava, navrch mi přidali i novou baterii, kterou jsem měl podle mně v pořádku, a taky vyměnili sežvejklý kabel od nabíječky. Nicméně mě naštvali tím, že i přesto, že jim k popisu závady píšu, že už jsem s vybitým telefonem nemohl zálohovat data z mobilu, stejně mi provedli aktualizaci softwaru na nejnovější verzi. Mohli třeba zavolat a zeptat se. Ale tak kdybych aktualizoval průběžně a ne jednou za rok, že...