Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze přidat SSD do notebooku ?

Zdravím lidi :-) mán dva dotazy. Chtěl bych se zeptat zda lze přidat ssd disk do notebooku jako systémový disk tzn. na ssd bych měl win a na druhém hdd hry apod...
Druhý dotaz je ten, že notebook je ještě dva roky v záruce, já bych se ho neodvážil rozebrat, ale přesto se bojím že příjdu o záruku i přesto že ho dám do servisu ?
Vlastním notebook Aspire E17 E5-752G-T635.
Děkuji za každé rady :-)

No dva disky tam jdou,nebo je to rozborka za DVD ? Ale pozor,Představa,že SSD jen na systém znamená,že každý soft,každá hra se integruje do systému,tak vybrat potřebnou velikost. Byli tu i dárečci s 64GB.Pokud do té 17 jdou vložit dva disky,u některých Acerů to šlo,by neměl být problém.

Mal by v tom byt M.2 slot takze M.2 SSD formfaktor 2280 by tam malo ist pridat bezproblemov. Pise jeden tu http://www.amazon.de/Acer-E5-772G-507L-Notebook-i5 -5200U-GeForce/product-reviews/B015O597SQ?filterBy Star=one_star&reviewerType=avp_only_reviews
Ale musi sa to rozobrat uplne (19 skrutiek) takze o zaruku prides ak to budes robit sam.
P.S. najprv by som si pozrel ci vobec ten M.2 slot je v tvojom podmodeli osadeny, este pred kupou toho SSD (alebo to dat robit niekomu kto ti preda to SSD az po rozobrati a overeni ze tam ten slot je osadeny apod)