Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukovka - Windows 7 - mikrofon

Ahoj všem, mám problém..

odkoupil jsem zvukovku ( Soundblaster Audigy2) přesněji sb0240

nainstaloval jsem ovladače na Windows 7 (mám 64 bit systém) ze stránek ( ZDE )

připojím 3,5 jack na sluchátka (zvuk jede)

připojím 3,5 jack na mikrofon ale nic se neděje...

zkoušel jsem se dívat aji do okousaného panelu od SB ale žadné nastavení mikrofonu tam není (přitom Win 7 mikrofon vidí ale nereaguje na zvuk)

mohl by mě někdo poradit co s tím ?

Děkuji.

Našel jsem na netu :

Tak jsem přeinstaloval ten systém Windows XP nainstaloval jsem tam jako první tu zvukovku a chodí mi to :o). Zjistil jsem také to, že mě zlobyl (nechodil opět mikrofon) bylo to Firewallem a tudíž jsem mu tam zadal (přidal), aby ignoroval všechen softwer kderý jsem k této zvukovce nainstaloval tím to originálnim ovladačem. A již mi to šlape jak má :o).
Pravděpodobně asi tato zvukovka doopravdy (někdy) vyžaduje pro svůj správný a bezproblémový chod čistej systém :o).

bude to mít pod Windows 7 nějáký vliv?

pod xp.ktoré je ešte pre audigy2 oficiálne podporované to účinok mať môže,pre win7 je to sporné,tam je podpora pre audigy4 a novšie......samotná karta by mala fungovať tak,aby ani pred inštaláciou ovládačov a doprovodného softwaru nedoviedla počítač ku kompletnému kolapsu.......