Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 20000,-

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaký byste mi doporučili notebook. určení by byly hry, filmy ve fullHD, atd. (nepřemlouvat prosím, chci notebook, ne pc) Cenová relace je daná do maximálu 20 000kč, čím méně tím lépe.
děkuji za rady
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu.
Změna předmětu, původně: Notebook (karel)

wow, zase pochybný k24 web, zase blbé rady (ešte že to nieje "dream machne"), a jeste s tým kamarátom (holy99) si jaksi padnete, jinak nesmysl čo kecáte, ja mám 850M a na fullHD s 3 monitormi si zahrám Dead by Daylight, StarCraft II, ARK, The culling, The Walking Dead a dalšie podobné hry v pohode na stredných detailoch 60FPS+... samozrejme u najnáročnejších by to nebylo až tak ružové, ale zas taký rozdiel oproti 950M,...

a chce pouzitelny OS a programy (SSD)

to jako nieje použitelné na HDD?

pfff, vsak ony jsou prehratelne i na tom rozliseni

jop jiste, na ntb s rozlíšením 1366x768 si bude púštať filmy vo FullHD, to je jak kdybych si nalial celú litrovú flašu alkoholu do poldecáka, to že takmer vše vyleje je jedno, pochutím si i tak že jo?

Jediný súhlas s tým že za 25K sa dá lepšie, ale to bych tam stále doporučil jeden notebook ktorý má GTX 950M,...

ostatne aj za 20K nieje nemožné si zahrať a pozrieť filmy, ostatne je to špatné

za 25K bych odporučil Lenovo IdeaPad 700-15ISK Gaming Black
za 20K ASUS X555UB-DM080T černý (ano to už fakt není na hry, ale cena nepustí)

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-95 0M.138026.0.html
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-940M.1 38027.0.html
pri prescrollovaní na spodok stránky máte info o FPS z rôznych hier.

never, to že tvuj kamoš má rozdrbaný systém nieje jaksi problém grafickej karty, jinak ark nieje až tak náročná hra, sú aj náročnejšie. Pod 40 FPS na nižšie až stredné detaily nejdu,... ostatok mám jak jsem psal cez 60 FPS.