Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s vysokým pingem

Dobrý den.
Před 3-4 dny se mi z ničeho nic začal zvedat a zároveň na to padat DOWNLOAD a UPLOAD . Z původních 5MB download a 1MB upload se mi zvýšil na 15MB download a 5MB upload,po nějaké chvilce to zase spadlo na 7MB download a 2MB upload.Dělal jsem si testy na www.speedtest.net .Ping mám vždy kolem 12-16ms (I když jsem měl 5MB download a 1MB upload), i když se to zrychlilo.Ale problém nastává ve hrách.Z ničeho nic se mi ping ve hře CS:GO i např. ve Speedruners zvedl na 50ms - 120ms a takhle to pořád skáče.Před tým s tím nebyl žádný problém s pingem.Držel se pořád na 15-20 a teď najednou se začal sekat..Spustil jsem zároveň se hrou speedtest a ukazovalo mi to ping stále 15-20..

Děkuji za všechny rady,které mi k něčemu pomohou :)
Také děkuji za váš čas a případné vyjádření k tomuto :)

+ zde přikládám Výsledek ze Speedtestu
5509618294.png Čas testu 10:12

P.S.: Jsem připojen na NTB přes WiFi,router je ode mě vzdálen tak 5m
+ Toto je router http://cz.tp-link.com/products/details/cat-9_TL-WR 740N.html?direct

tak ping záleží i na vzdálenosti od serveru. když to budeš někde měřit, bude to pořád stejné. pokud ale herní servery změnily hosting a je to někde v pr*eli, tak se může prodloužit odezva. ale může to být i jinýma věcma. pokud je vůbec problém v pingu...

jestli máš doma jiný napádecí adaptér stejných parametrů, můžeš ho ještě zkusit.

jinak bych šel pro novou hračku:
mikrotik rb941 - levný od dobrého výrobce, příšerné nastavení
tplink wr842 - lowend s normálním nastavením, žádné funkce navíc

nebo se rovnou rozhodnout, jestli doma nebude centrální nas disk, kterému by slušela gigabitová síť, ať ten upgrade stojí za to.