Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fotky z filmu.

Chcem sa spýtať aký program by ste odporúčali na fotky z DVD filmu , robím to cez DVD Power alebo InterVideo WinDVD Creator 2 - len je to neostré, rozhýbané.

Ďakujem to vyzerá logicky mám Irfan view 3.9 Ako sa dá pustit hromadné snímání v Irfan View cez čo sa tam dá - našiel som len súbor/hromadné scanovanie.

Už som sa vzdal kvalitnej snímky z DVD , jedná sa o svatby apod. preto to nestiahnem z internetu.
Neviem, bolo by riešenie ? to nahrať cez SVHS - bude to asi zrnitejšie ale nie tak rozmazané. ešte som to ale neskúšal.

Chicht (m) to jsem napsal dobrý nesmysl. Hromadné snímání by to možná bylo, kdyby si člověk spustil naráz třeba 50 filmů, pak zmáčkl "snímozkratku" a měl by ze všech obrazovku. :-)
Myslel jsem to tak, že si nastavit sejmout v IV (s ukládáním do adresáře), pustit si film, tam "nadíbat" obrázky, pak to v tom adresáři probrat/vytřídit/uložit/zahodit...
Ještě, žes to mé matení upřesnil. Dík.