Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Twitch TV - subscribe přes sms ?

Ahoj ahoj mám malý dotaz.Zkoušel někdo jestli funguje sub na twitchi přes sms ? Asi by to fungovat mělo když to tam je ale jestli to někdy do opravdy zkoušel a jestli se platí něco navíc než těch 5 dolarů.Já totiž koukám na twitch na tabletu jelikož mám slabý pc a seká se to na něm no a když chci dát sub na twitch na tabletu tak se tam ukáže hromada banek,platebních karet a když napíši do vyhledávání SMS tak tam jsou tři možnosti.Řekl bych že ta nejlepší bude asi paypal sms ne ? Zkoušel to někdo jak to přesně funguje ?

PS: Chci jen přes sms neřeště tu platební karty atd.

je mi 21.A tady na poradně jsem asi o 2 roky déle než ty a ještě sem tu nezažil takovýho idiotka jako ty tak si na mě nevyskakuj ty kide podělanej.

snco: na kreditní kartě mám peníze na jiné ůčely.Nejdřív chci využít sms když stejně nikam nevolám a hromadí se mi kredit.

Dobrý den pane Hauss, prosím nereagujte na chytráka, je to zbytečné, je to troll, a mne taky už leze na nervy. Lepšie je absolutne ignorovať čo píše, aj ked teoreticky "Zastrané prázdniny" má pravdu, ak chápeš (vlastne jo, už jsi psal že kdy prijel chytrak na poradnu).

Šak v pohodě ale proč se do mě naváží když ani neví kolik mi doopravdy je.

presne od slova do slova jsem tohle ja napsal už vela krát, napríklad len pred pár hodinami touchwoodovy v tomto vlákne
http://pc.poradna.net/f/view/1622028-nvidia-gp102- titan-x-predstaven

Chtěl jsem jen poradit né hádat se.

práve proto si radeji počkej na radcu jako napríklad ja (sice vlastne ho ešte nemám, ale touchwood mi psal že už som kandidát, a jinak radím, takže vlastne radca jsem, len nemám ten titul) (len s tou vínimkou, že priamo na toho ktorý je v tomto oboru viac "zainformovaný", tažke vlastne ja neporadím sry)

ja už s chytrákom som tolik krát sa pohádal, samé nadávky, k ničomu to nespeje, stále je stejný, však Víš... predstav si že vše čo chytrák zde napíše že to tu napsané neni, že je tu napsaný len ten zvyšok. ;-) on stejnak nikdy nikomu dobre neporadil, on len hádať.

Hmmm to je divný.Já předchvilkou koukal právě na agryho kanál a normálně si tam dám způsob placení - vyhledat - mobile - boku (je toho tam víc na způsob placení ale všude sem vyděl že používají nejčastěji boku tak asi zvolím taky tuto metodu) no a normálně na to klepnu a už tam je zadání tel.čísla takže nevím.

Hm tak to nvm.Večer jestli bude mít strem tak to zkusím.Spíš se víc bojím toho aby to nebyl nějakej podvrh ale to by si tam asi twitch nedal kdyby to byl nějakej podvod.Problém je že těch způsobů na placení mobilem je tam hafo a já právě nevím jaký zvolit.Takže asi kouknu na to boku vyděl jsem video jak to nějakej polák ukazoval.

Nevím stejnak si toho nevšimne když se ho zeptám bývá tam spousta lidí.A abych se ho zeptal donatem tak to právě nemůžu protože jak sem říkal mám slabý pc na něm mi to nejde a na androidech ještě nejdou dávat donaty jen suby.A co bude hrát to nevím ale chtěl bych aby dal cs:go po delší době.. (nebo nvm jestli ho třeba nehrál nedávno a já tam zrovna nebyl ale každopádně sem ho dlouho neviděl když by ho hrál)

Paysafecard je předplacený kupon. Prostě zaplatíš dostaneš šestnáctimístný pin a můžeš ho využít. Dokonce se dá koupit i tim mobilem jak potřebuješ. Maj to na stránce paysafecard. Pošlou ti ten pin do emailu. Samozřejmě sou tam nějaký poplatky za ten mobil, ale to má operátor vždycky když platíš mobilem.