Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto problem po instalaci win 10

zdar, po preinstalaci z w7 na w10 mi pc stale hazi chybu 0xc0000020 prevazne, kdyz spoustim nejake app
take se mi casto bugne kurzor mysi, a misto mysi mam takovej uplne debilni kurzor, na kterej pomuze jen reset pc-to bugnuti se pravazne stava, kdyz preklikavam appky pres alt + tab
predem diky, hezky den ;)
Lock, filosofovat o kradení se dá v Debatách. (karel)

MS udělal chybu,že před rokem dopustil upgrade zadarmo. Už tehdy měla být zdarma jen čistá instalace,třeba s key od toho původního systému. Obrovské množství lidí na systém zanevřelo jen proto,že si na svůj "pročištěný" a v podstatě zaneřáděný systém nainstalovali upgrade. Bohužel to "zabralo" i tady na poradně a někteří rádcové si za celý rok nezkusili čisté desítky a vedou stále omletou osvětu o "debilním" a bůhví jakém systému. Naštěstí to zítra končí. :-*

Google
site:microsoft.com windows 10 iso download

nainstaluj Windows 10 od znova, pouzij Win7 klic

nebo si tam hod zpatky Win7 (Win10 uz licencovany mas a nikdo ti ho nevezme). pokud nekdy zjistis, ze DX12 ti za tu otravu fakt bude stat (imo jeste par let DX12 velke vyhody nebude prinaset, neocekavam DX12 only hry, spis jen zlepseni vykonu o 10-20% oproti DX11), tak se kdykoli muzes k Win10 vratit

vsak ja si taky kupuji hry, a ty snad nestahujes filmy? proste tu jde o to, ze ta spolecnost ma tolik penez, ze ji to neovlivni a kdyz nekomu ukradnes auto, tak toho majitele to asi hodne ovlivni a ono mozna, kdyby dali nejakou prijatelnou cenu a ne tusim ze pres 2000 tak bych to taky koupil

Keby si to mal legalne a teda to znamena nerozdrbane virmi krekmi, tak by ti ten windows asi aj fungoval. Rozdrbane windows nejakymi neznamymi virokrekmi alebo inymi vecami sa nedaju moc opravovat, da sa to preinstalovat nanovo nacisto, alebo vratit na povodny Windows tu moznost mas v tych W10 v nastaveniach - obnova.

Windows CD nemusi byt originalne, ak mas vlastne licencne cislo W7 tak je win legalny, ak nemas tak neni. CD je nepodstatne.