Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční počítač po čištění od prachu

Zdravím, dnes jsem čistil dva počítače od prachu tlakovou pistolí(pouze jsem vyfoukal prach). Jeden mi přestal fungovat... při zapínání pouze problikne kontrolka a po asi 3 sekundách se rozjedou větráky naplno a dále nic. skoušel jsem všechny připojení jestli sedí atd. a jednou se mi rozjel bez zapojeného 2-hého monitoru a 2-hého hardisku. poté jsem ho vypl, vše zapojil a opět nefungoval. (Když opět vypojím monitor a harddisk stále nejde) Před čistěním šlo vše hladce.

Len tak na okraj: PC sa nikdy nečistí TLAKOVOU vzduchovou pištoľou. Keď už tak síce tlakovým vzduchom, ktorý dostať kúpiť v "plechovkách".
Tlak z tej pištole je často 1atm a viac - takže niečo pekne "odfúklo".