Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na otestování správné funkčnosti HDD Seagate

Zdravím, mám problém s HDD Seagate 160gb, mám pocit že tam musí být nějaké vadné sektory, protože když dosáhnu zaplnění kapacity disku přes 100gb, disk začné blbnout, a naposledy co to udělalo jsem přišel úplně o všechny data.
Na internetu jsem hledal nějaký program, ale nějak se mi nedaří nic moc najít, byl jsem na stránce www.seagate.com a stáhnul si program : SeaTools, ale když jsem zpustit test tak mi to po chvilce přerušilo a napsalo nějakou chybu.
V pc mám dva hdd, oba Seagate : Když jsem zpustil test u toho druhého s kapacitou 80gb tak test proběhl normálně. Disk s kapacitou 80gb mám systémový, na té 160-ce mám pouze data, žádný OS.
Měl by to být tento typ HDD : Barracuda 7200.10 Ultra ATA/100 160-GB, model : ST3160815A
Díky

Teď si zrovna nemůžu vzpomenout, ale v podstatě test ani nezačal, jen jak jsem zmáčknul test tak to několik vteřin vypadalo že se test spouští a místo spuštění to vypsalo mám pocit nějakou internal error. Kdyžtak odpoledne až se dostanu k pc to vyzkouším a napíšu přesně co to píše, teď fakt nevím.