Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizacia počitača

mam win xp profesional, ale musel som formatovat hardisk, no a odvtedy mam stale dole ikonku aktualizacie, už som PC aktualizoval a ikonka je stale tam a ked dam aktualizovat cez štart Napoveda a odborna pomoc windows Update, tak mi napiše chybu, [Číslo chyby: 0x800A0046]Změňte nastavení zabezpečení v aplikaci Internet Explorer.ale to som skusil a nič, čo s tym? a pritom použivam Mozillu

jen tipuju, protože to nepoužívám: windows patrně pláčou nad tím, že ti přes mozillu nemůžou nainstalovat ověřovací spyware

teď jen odhad - podívej se co se ti spouští po startu, a zab to.
taky to může být bho-svinstvo doinstalované do internet exploreru (nástroje - spravovat doplňky - zakázat)
pokud používáš ruční aktualizace, zakaž autoupdate a zabij službu wuauserv