Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chytré hodinky s android wear

Mám vůbec možnost najít chytré hodinky s android wear pod 5 000 Kč, aby to nebyly šunty. Jestli takové hodinky znáte prosím napište mi, které to jsou, nebo dejte odkaz. Ať hledám jak hledám žádné s takovou cenou nemůžu najít.
Děkuji za všechny odpovědi.:-D

Nikde jsem tam nenapsal holinky. Jestli chceš jenom otravovat lidi tak jdi někam jinam. Kvůli tomu hrozně zábavnému vtipu nemám už text tučný a míň lidí si ho všimne. V poradně lidi chcou věci řešit a ne čist keci nějakých ididotů!!!