Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení výkonného PC

Ahoj :) rád bych vás požádal o sestavení co možná nejvýkonnějšího stroje (jak výpočetně, tak graficky) do max 100.000,- (vzhledem, že by mě měl počítač nasledující léta živit mi tato cena přijde vcelku adekvátní)

požadavek je asi jediný a to co možná nejnižší hlučnost provozu při maximální možné míře chlazení vzduchem, případně vodou (nerad bych ho hned na poprvé uvařil :D )
velikost, barva, tvar case nerozhoduje
"fantazii se meze nekladou"

Všechny návrhy samo doma jsou blbost!
Pracovní stanice se neskládá, nýbrž jak bylo odpovězeno hned na začátku "ms" = správná rada.
(můžeš si snad dovolit pokud tě to živí být třicet dní bez PC?, pokud se to vysere, asi ne, značko výrobce ti garantují opravy do druhého dne)

pff, je lepsi koupit slabsi sestavu 2krat pro pripad porouchani komponent - a sance, ze se to u tak dobrych komponent stane, je temer nulova

ty sestavy, co nabizej Dell a spol., jsou predrazene vzhledem k vykonu, zalozene na poruchovych komponentach (je to pro ne levnejsi vymenovat nez davat kvalitni komponenty) a nevhodne pro jakekoliv hry (chce to samostatne PC)

velké firmy jako studia jo nesesmolí, ale jeden týpek doma fakt nevím, ja nemám skúsenosti s jadrovými reaktormi žiadne, takže aj ked môj názor sa priklána k chytrákovi (vínimočne) netvrdím že pravda môže byť jiná, a tak radeji toto nejdu rešiť.

ty sestavy, co nabizej Dell a spol., jsou predrazene vzhledem k vykonu, zalozene na poruchovych komponentach (je to pro ne levnejsi vymenovat nez davat kvalitni komponenty) a nevhodne pro jakekoliv hry (chce to samostatne PC)

To ukazuje váš nevšední rozhled. Už ty "poruchové" komponenty naznačují hodně. A tazatel o zapařeninách nepsal! Ty aplikace, co vyjmenoval, nejsou hry!

Jak už psali rádci výše - na profi práci má být profi řešení. A pokud pro tebe má být počítač to, co pro kopáče krumpáč a lopata, tak i ta nadstandardní záruka je nutnost (kopáč koupí nový vercajk v každém bau-něco a reklamaci v podstatě neřeší, protože je to "halířová položka", ale u srandy za 100k, která by se měla zaplatit, je měsíční prostoj při reklamaci drahý špás).