Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zamrzá...

Ahoj,měl jsem v počítači Windows 10.Jeli bez problémů.Nyní jsem si koupil 1TB WD Blue.Naistaloval jsem čistou instalaci z flash disku (staženo z MS stránek).Od té doby PC nepravidelně zamrzá.Ovladače jsem instaloval.Zkoušel jsem i přehodit SATA kabel na desce.Když PC zamrzne, kontrolka HDD nesvítí.HD Tune ani Crystaldiskifno nepíšou žádnou chybu.Protokol událostí taky nic.Zkoušel jsem znovu naistalovat W10.Když jsem odstranil oddíl HDD v instalátoru windows a dal formátovat,vyhodil chybu nějáký kod (google nic nenašel).Po restartu už formátovat šel.Nevíte co to může způsobovat?Je to na reklamaci HDD?HDD ani nevydává žádné pazvuky.

Asus M5A97 R2.0
Phenom X4 965 BE
8 GB Kingston (2x4GB)
Corssair VS450
HD7750

Kabéláž zkontrolována.

Na povodnych Windows s povodnym diskom to ide bezproblemov? Skusat s pripojenym WD blue alebo aj s odpojenym apod., skusat nan kopirovat vela dat apod.
Zamrzne co presne jak presne a na jak dlho?
Skusil by som skontrolovat cely povrch disku v hd tune, pomaly scan.
Vseobecne ale pri montazi si mohol nieco poskodit, povytiahnut apod, dodatocne napajanie odpojit a zabudnut pripojit, apod, preto aj pisem tu prvu vetu.