Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše pripojenie nie je súkromné (google chrome)

Zdravím, práve som na "starom" pc nainštaloval win 10 a mazal nejaké súbory (veľmi opatrne). Neviem, či som náhodou nezmazal niečo dôležité a práve to by mohlo byť týmto problémom. Po preinštalovaní som zapol google chrome a nešla otvoriť žiadna stránka, iba mi vypísalo:

Vaše pripojenie nie je súkromné

Útočníci sa možno pokúšajú ukradnúť vaše informácie zo stránok youtu.be (napríklad heslá, správy alebo informácie o kreditných kartách). NET::ERR_CERT_INVALID

, preškrtlo mi https:// a nešla žiadna stránka, po reinštalovani chromu a vypnutia zapnutia pc+antiviru mi to funguje tak na polovicu tzv. niečo ide, niečo nie. Napr. kliknem na facebooku na link (youtube) a znova mi napíše tento "error". Na Mozillu fakt nejdem, bol by som rád, ak by ste mi s týmto nejako pomohli, kedže iba som skúšal niečo pogúgliť ale do ničoho som sa nepustil. Vďaka

možná ukončil vpravo dole jen ikonku nějakého řídícího centra av a netuší, že to není antivir.
nebo opravdu ukončíl z nabídky nějakou jeho funkci, ale netuší, že filtr protokolů (https) to nebyl.

avast je přitom kus zbytečného trusu, špatně kompatibilního s w10. bez něj by tento "problém" neměl.

Veru - neskúsil všetko! Ono totiž stačí, aby nesúhlasil systémový čas. A certifikáty sú naprd - časovo nespadajú do systémového času. Miesto toho to rieši nastavovaním v Avaste (zbytočne). A pritom len stačilo aktualizovať/skontrolovať systémový čas - veď sám píše, že na "starom" inštaloval, boh ho vie, koľko bol pod hŕbou špinavého prádla.

dám třetího do trojky. on odinstalátor může být směrodatný. někdo zde dával odkaz na návod na odinstalaci slovenského av.

dávat ho sem nebudu. jen ti návod přeložím.
jmu se odinstalátorem oddělat av- nezadaří se
stahuju specielní odinstalátor odinstalátoru aby uměl odjebat daemona av. dobrý, ne?
odinstalátor odinstalátoru nedokázal odjebat svůj ndis wrapper- je na pomoc povolán uživatel win aby ho odjebal sám.:-D tak je to tam psáno.

dva řádky reg del

kdyby si přečetli log setupu windows (panther log) tak se dočtou, že anexe krymu byla procházka.