Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pruhy na obrazovce...

mám problém s notebookem...už při zapínaní,když je ještě černá obrazovka,běhají mi po ní nějaké zelené pruhy a když už naběhne windows tak taky v okolí šipky je pořád nějaká nerovnost - nějaký zelený proužek..není to nějaká chyba grafiky nebo něco podobnýho...?

Ano moze byt chyba grafiky, alebo displaya alebo kabla k displayu. Odnes do servisu, ak nie je v zaruke priprav si preistotu sumu asi ako za pol notebooku(alebo ak si schopny ho rozobrat tak sa da skontrolovat kablik k displayu).
V BIOSe by som preistotu dal load defaults a save and exit, ci sa nejakym zahadnym sposobom neprestavilo nejake skryte nastavenie displa v CMOS.

pokud by to byla "jen" chyba driveru, můžeš ještě zkusit snížit hw akceleraci zobrazení: plocha - vlastnosti - záložka nastavení - upřesnit - poradce při potížích - ubrat o 1-max.2 dílky.
když nepomůže, je to na 99% hw chyba (ani se neptám zda je to věčně se přehřívající asus)

zjistil jsem nakonec,že tento problém se vyskytuje jen v případě,že odpojím book z napětí a používám ho jen přes baterii...skačou tam nějaké zelené pruhy jako v matrixu...:o) i písmena jsou s nějakým zeleným podkladem,takže nevím kde je chyba...