Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - bude pasovat?

Čau lidi, zjistil jsem si jen pár informací jak se skládá kompl. A chtěl bych se vás zeptat jestli by tahle sestava vůbec pasovala a jestli to není nějaká shitka na které nespustím ani méně náročné hry. Jedná se o hodně levnou sestavu dá se říci. Pokud by se vám něco nezdálo, můžete mi dát jiný návrh třeba něco s amd ale tomu nerozumím už vůbec těm jejich osmijádrám výkonu celeronu.

Intel Core i3-6100
MSI H110M GAMING - Intel H110
ASUS GTX950-M-2GD5, 2GB GDDR5
Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR3 1866
WD Blue EX - 1TB
Seasonic SS-350ET 350W
Fractal Design 92mm Silent Series R3
ASUS DRW-24F1MT, černá, bulk
SilentiumPC Brutus S20, černá

První plánuju hrát na grafice od intelu(integrované) to by se mělo nějaký ten měsíc vydržet a později bych dokoupil buď gtx 950 nebo ušetřit a vzít 750 - ti to si nejsem jist. Nebo tu je ještě už sestavené od czc a do té bych dodal akorát chladič a později grafiku, a co váš názor? Zkoušel jsem si sestavit stejný komp jak mají na czc a levněji mě to nevyšlo :/ Nebo jsem postupoval špatně . Zde je :

https://www.czc.cz/czc-pracuji-intel-i3-6100-b150m -8gbddr4-1tb-bez-os/189563/produkt

Dobrý den,

Ne, nepojde to postavať, DDR3 ramky, a deska ktorá podporuje DDR4,... skladať podla značkovej složeniny je blbosť, napište cenu, a mi sa Vám pokusíme navrhnúť nejakú sestavu, prvorade ale treba vedieť na čo bude slúžiť. Ak chcete do 10K (podle tej zloženiny) tak to je strašne málo penazí, ztoho viac než kancl PC nebude,...

MS tam jsem se ptal na 12k, a teď se ptám jestli by má sestava pasovala, je s tím nějaký problém? Jak vidím rád si rejpnete ale já tu nejsem na rejpání ale na "help" takže jestli vás to štvě, přeskočte stránku. Vy by jste krásně mohl psát bulvár nebo takové kraviny. Proč jednoduše nejdete dál nebo neporadíte.

Tak toho jsem si vůbec nevšiml, jel jsem podle socketu, má chyba. Teprve se to učím a zajímá mě to tak fakt díky za normálni odpovědi :). Hele kompl bych chtěl jen na méně náročné hry, o GTA V na full hd na ultra si mohu jenom zdát. Budu rád když tam pojedou hry jako je league of legends, minecraft, cs:go (jenom příklad) . Jak jsem se koukal, tak gtx 750-ti dokáže tyhle hry na 200fps například ale od 60fps mi je to fuk, hlavně ať je to plynulé na což stačí 60fps pokud nemám 144hz monitor jestli to správně chápu. Rozpočet bych nechtěl přesáhnout 9-10 tisíc ale bez grafiky - tu dokoupím později jak jsem zmiňoval. Takže s grafikou počítám 3-4 tisíce takže komplet sestava tak do těch 14tis. korun, pokud by si se mohl mrknout. Pokud rozumíš amd tak prosím ale u intelu asi za tuhle cenu nic lepší nejde :)..

I3 6100 je výkonnejší je pravda, ale cenovo když som počítal aj s OS by to nevyšlo, bez OS možno,... rovnako aj grafika,... ak bez OS tak v tom prípade Vám sem pozdejšie dám návrh číslo 2, momentálne nemám čas, tak asi večerom.

A nejspíše budu hrát na monitoru 1680x1050 je to starší monitor co má frekvenci 8ms myslim ale podle mě když nehraju hr vrcholově je frekvence přece jen jedno protože v multiplayer hrách mám latency díky internetu nejméně třeba 20ms takže v tom moc velký rozdíl nepoznám.

ty furt neco blábolíš že jak kdybys vedel nevím čo, a pritom napíšeš chujovinu jak

co má frekvenci 8ms

frekvence sa udáva v Hz, v ms sa udáva odozva, to je rozdiel. (odozva = ako dlho trvá kým obraz ktorý dojde na vstup monitora sa vykreslí na dispelji) (frekvence = kolko krát za sekundu vykreslí obraz na displeji)

Předtím jsem se ptal na vylepšení repasovaneho pc, nešlo to. Teď se ptám na částku 14tis. A 10bez grafiky. Hele nemohl jsem najít odpovědi některé které mi přijdou důležité a to staré vlákno uz asi nikdo neuvidí tak se ptám v novém vláknu a pokud ti to opravdu vadí tak se omlouvam ale chci si být 100% jistý a nevím kde jinde nebo koho se mám ptát tak se spoléhám na poradny na internetu.

Nerikam ze to chci jen na mail :D nějaké ty hry tam chci ale spíše starší ročníky . Díval jsem se na testy grafik a ty hry co bych tam chtěl hravat to splňuje snad i s nadprumerem 200fps + takže já jsem spokojen s grafikami spíš potřebují poradit co a jak by pasovalo atd.