Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM pamět v Notebooku

Ahoj lidi potřebuji pomoc, v těch to věcech se moc nevyznám.
Mám notebook s 4 gb RAM, má ještě jeden slot volný a maximálně může mít 16 GB RAMky.
Chci si dokoupit RAM do druhého slotu, se stejnou latencí, napětím rychlostí atd. Musím koupit zase 4 GB nebo bude fungovat oněch 4 GB a do druhého slotu 8GB ( celkově 12)
Dík :)

A podporuje ten tajny notebook vobec 8GB modul? A ak ano tak este nastane otazka ze jaku konfiguraciu podporuje. Idealne je dokupit uplne stejnyjak tam uz je (vyrobca a modelove cislo), vypise to CPU-Z v SPD informaciach, potom vies ze vsetko pojde nabeton spravne.
Vseobecne tam mozes dat aj iny modul, zapnut sa to zapne. Vacsinou (zavisi od podrobnosti).