Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém gta 5 windows 10

Dobrý den mam problém mam Windows 10 pro 64bit (nový) a gta 5 jsem instaloval hned co jsem nainstaloval windows špatně se spouští a nepustí me to ani do prihlaseni.Kdyz dam odstranit potíže s kompatibilitou tak to ukaze ze je nekompatibilní.MAM POČKAT NA NEJAKE AKTUALIZACE??

omylem jsem odinstaloval čipset zkl desky AMD, a pc jelo jako nic vesele dál

proč by ne, vždyť systém jel i po restartu s generickými ovladači, které jsou součástí windows.
problém bys asi poznal v případě, že bys chtěl otestovat rychlost disku, síťovky, usb3, dosáhnout nižší spotřeby při usínacím režimu, nainstalovat atypickou pci/pci-e kartu anebo jak popisuješ - chybí nativní podpora chipsetu pro plnou funkci pcie, t.j. zapíchnuté grafiky do ní.

jakkoli jsem vždy pohrdal mrchosoftím indexem experience ve win7, je to šikovné ukazovátko toho, že máš nainstalované správné ovladače.