Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání zvuků

Dobrý den,
odinstalovávala jsme zbytečné programy a omylem se podařilo odinstalovat také program nezbytný pro přehrávání zvuků.Nyní mi nejde přehrát žádný zvuk.soubor ve Windows Media Palyeru (vždy to nahlásí ať nainstaluji nový ovladač zařízení)-bohužel jsem zapomněla,jak se ten program jmenoval :-( Poradí někdo,kde ten ovladač sehnat a nainstalovat?Dík moc!

Mozes prosimta napisat presne co to vypise? Aby sme vedeli ci ti chybaju kodeky alebo nieco ine.
Co mozes urobit je preinstalovat ovladace zvukovky (zavisi aku mas zvukovku, ak integrovanu tak z CD co bolo k doske alebo z www stranky vyrobcu dosky), preinstalovat directx, a kodeky (zavisi od toho co za zvukovy subor chces prehrat). Mozes skusit aj napr. CCCP codec pack (www.google.com)

Tohle přesně vypíše windows media player:

Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože pravděpodobně došlo k potížím se zvukovým zařízením nebo videozařízením. Nainstalujte aktualizovaný ovladač zařízení.