Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače na Win10

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Udělal jsem si čistou instalaci Windows 10 a kupodivu mi tu jde internet atd.. po čisté instalaci Win8.1 nikdy nešel. Mám základovku ASUS B85M-GAMER a nevím, jestli mám instalovat ovladače z disku, které jsou určené po Win8.1. Poradíte mi?

Já když si chci nainstalovat z té webové stránky ovladač chipsetu, tak mi to píše, že tento počítač momentálně obsahuje novější verzi tohoto ovladače, než kterou chcete nainstalovat, co to je? Já jsem na PC žádný driver neinstaloval :D