Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce sa mi načítať windows

Včera som vypol pc a naskočilo mi tam riešenie problemov "Budete čakať tak 1h"
Po 7 hodinách nič čo mi boll čudné tak som ho vypol a zapol no už sa mi nechce ani načítať riešenie problemov..skúšal som dať aj f8 teda iné možnosti ako núdzov režim ..prosím o radu

Ak nenabehne ani nudzovy rezim tak budes tie Win musiet asi preinstalovat. Alebo nabootovat z instalacky a skusit si tam v moznostiach opravy najst nejaky bod obnovenia ak nejaky mas.
P.S. a rozmyslaj ze cim si si tie win rozdrbal a nabuduce to nerob. Ak to je W10 pokus tak ten sa rozdrbe aj sam, tam nemusis rozmyslat.

Tak to mas vediet ty, ne ja. Bud si to vypol natvrdo uz pred tym prvym riesenim problemov, alebo si nejak poskodil uzivatelsky profil alebo subory nutne pre start, to sa logicky prejavi az po restarte.
P.S. alebo si W10 pokus nainstaloval sam na pozadi tajne nejake skvele aktualizacie, preto je to pokusWin. Ak mas W10, to je tiez asi tajne.