Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10

Zdravím, asi nejsem první ani poslední ale také mám problém s windows 10, těsně před aktualizací jsem opravdu nechtíc vypnul prodlužovačku a tím se vypl i počítač a po načtení se mi objevila jen ikonka Windows a pod tím se psalo Obnovování vaší předchozí instalace Windows, nevíte někdo co s tím ? počítač se po půlhodině vždy vypne a naskočí tam to samé a takhle to probíhá již od 8mi od rána, prosím o radu

díky, ale problém je v tom, že mě nenaběhne ani právě ta černá obrazovka a sám nevím jak bych se k ní dostal...naskočí půvoně nějaká zelená kde je možnost zmáčknout tab, delete nebo alt+f2 ale tam už potom vůbec nevím co dělat, protože se mi otevřou takový tabulky toho samotnýho systému