Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD - TLC nebo MLC?

Zdravím,chci si koupit SSD disk.Počítač velmi často používaný na hraní her.V provozu 10-20 hodin denně.Jakou technologii mám tedy koupit? U sebe mám Crucial BX200 s TLC technologií, a mám obavu, že mým častým používáním mi SSD disk s TLC za chvíli odejde. CO myslíte? Nechat si BX200 s TLC nebo koupit nějaký Samsung/Kingston s MLC? Díky

Jednoznačně MLC.

Taky zrovna vybírám. Prvně jsem jako systémový uvažoval Intel 535 (5 let záruka, horší s nekomprimovanými daty) nebo Crucial MX200 (3 roky, výrazně pomalejší s přibývajícím zaplněním), ale teď jsem ten Crucial nahradil Sandiskem Extreme Pro (5 let záruka), i když už se hůře po těch dvou letech prodejů shání :-)
Datový SSD ještě rozmýšlím.