Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitý notebook?

Dobrý den,
Dnes jsem dostal notebook Lenovo IdeaPad y510p. Notebook už je starší.
Dnes jsem na něm hrál a z ničeho nic se vypnul. Nic nereaguje. Když ho dám do nabíječky tak ta nabíječka divně píská. Je to vysoké, pronikavé a pravidelné pískání.
Což dřív nedělalo.
Nevíte co se s tím stalo? Popřípadě setkal se s tím někdo?

laciný notebook s I7, 16GB RAM, 2 grafikami (síce 750TI) ale je to starší model notebooku,... zajisto,... plácať nesmysli,... a ešte arogantný prístup k tazatelovi,...

notebook už dostal zrejme vadný, tak proč píšeš jako by ho zničil on sám?