Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalovaní OS

Ahoj, chci se zeptat. Mám dost velký problém s pc ( freezovaní, malwery a pod...) chtěl jsem přeinstalovat OS ale máma má v PC nainstalovaný účetní program, který bych jí neměl znovu jak nainstalovat. Je možné tento originální program nějak přesunout například na flash disk a po přeinstalování OS nahrát zpět do pc, aby se program nepoškodil ?
Je to jediná možnost, která mě napadla. Jestli by vás trknul jiný nápad šup s ním sem.
Jedná se o program jménem IMES
Ohledně malweru - antivirus mám, ale nějak se mu nedaří

Tak ten dementny antivirus odinstaluj a prescanuj to napr. s multibyte MBAM, adwcleaner, eset online scanner. V nudzovom rezime Win.

Nejaky program niekde presunut a dufat je blbost. Ma mat instalacku, ked nema tak stejne jedneho dne sa moze stat ze to uz nenabootuje, potom bude robit co? Zalohu nema? Uctovnicka??? :-?

Program byl instalovat technik z práce, takže od programu nemám absolutně nic. A pocítač prošel kompletní očistkou od sraček. Očistu prováděla firma nejdeto.cz
i kdyby byla jen nějaká nepatrná možnost, tak bych to chtěl přeinstalovat. Jestli IMES opravdu nelze přesunou, abych neriskoval poškození, tak nevím co budu dělat.

Hlavne aspon zalohuj data toho uctovnictva. Program sa da znova zohnat, data ne.
Program mozes cely skusit presunut (mysli sa cela zlozka z program files a kopirovat to pod administratorom), ale nikto negarantuje ze pojde potom spravne. Vacsinou asi ano, ale zarucit ti to nikto nezaruci.

Pisal som nainstaluj tie 3 programy a prescanuj to nimi v nudzaku. A odinstaluj nejaky neschopny antivir.
Preco namiesto toho mudrujes a vypisujes tu nejake kraviny ze neco provadela nejaka firma smeneschopni.com nechapem. Tak to nerob a pozeraj von oknom, mozno sa to zlepsi casom samo, ked zacne prsat.

:D zabiják

Psal jsem o té firmě protože mě to pročistili i tam, kde moje oko nedohlédne
A nemám čas se s tím srát, proto jsem se ptal na IMES a mohl provést přeinstalování. Nejrychlejší cesta a 100% funkční

Člověk si jde pro nějaké moudra a dostane jenom naloženo od namistrovaného moda a není to poprvé co se chováte jak mistři všech mistrů. Ne všichni jsou jako ty, každý rozumíme něčemu jinému. Chtěl jsem si s tím pohrát nějak sám s vaší pomocí a neotravovat lidi v mém okolí

Smaž to tady nebo si to strč do dírky..nebo mě raději zabanuj aspoň se znova nespálím