BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Přehřívání může vést brzy k znefunkčnění některé komponenty. Nesmíš v servise prozradit jaké hry si hrál.
hraji jen jednu hru, nic náročného
To je jen důsledek zatížení,na počtu her nezáleží,teploty jsou opravdu vysoké,spíše vyčistit. Ale jen vzduchem ze spreje.
Dodám případně rozebrat, a rovnou přepastovat.
No jo,a zvládne to ? Je to v záruce.
Muj notas je také v záruce, a přitom je sešroubován, a přepastován už dávno. Hlavně hraju American truck simulator a v pohodě včetně teplot.
No já jen že se do toho pustí,nepovede se to,v servise řekne ... to mě poradili v poradně .. a příjde ti faktura na 15 tyček.
. To je vtip.
To je alternativa. Do ničeho tazatele nenutím. Jenom upozornuji, že to jde značně vylepšit. A taky mám Asus notas.
notebook už jsem čistil, sice to byl samsung ale čistil sem podle návodu, jen nebyl v záruce. Takže na reklamaci bych s tím asi neobstál co? Spíše vyčistit sám
To je na tobě, já bych ho už dávno přepastoval. Je to o tom, že vyrazně klesnou teploty.
On se někdo ozve, že to je blbost. Tak proto mám v OCCT 65st při plné zátěži. Asi zázrak....
No reklamace,naše servisy .. dáš to tam,že jen profouknout. Vrátí to se zformátovaným diskem s hezkými slovy - závada nenalezena. Odšroubuj ze spodu pár šroubků,oddělej kryt a podívej se kolem ventilátoru a vyfoukni. Za mě - nic nepřepastovávej. Až po záruce.
díky, vyčistím to
ještě bych dodal, není to přehřívání grafikou? Vysoké teploty jsou pouze u té aplikace, která jde pres druhou grafiku
To je jedno, máš tam jeden chladič, co chladí cpu i gpu naráz.