Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor - no signal detected

Zdravím,

mám DELL Inspiron 15 7000, mám k němu přes DVI > HDMI kabel napíchnutý monitor "21.5" BenQ GL2250". Vše fungovalo normálně, až do včera kdy jsem jsi notebook, napíchl na TV. Při zapínání monitoru dnes, vždy zůstane černý a objeví se "no signal detected".

Díky za přápadné rady.

Bohužel, to nemůžu zkusit momentálně jelikož se k té TV a nejspíš i k žádné jiné nedostanu. Ještě mě napadlo, že včera se notebook aktualizoval nějakými DELL aktualizacemi, a teď se mi ve správci zařízení objevuje pod "Monitory" - Obecný monitor PnP 2x, dříve tam byl jednou ten BenQ napsaný.

Vidím dva monitory, ale když dám identifikovat tak to najde jen jeden, a druhý monitor se nedá nějak upravovat. Při vytažení kabelu je tam jen jeden monitor, takže to nějak reaguje. Zkoušel jsem restart už asi 3x a a nic.

Ovladace grafiky mas jake?
Chod na web vyrobcu ntb a stiahni a preinstaluj spravne ovladace pre obe grafiky (ak mas switchable) a restart. A skontroluj si to aj v ovladacoch grafiky tie multiple displaye.

P.S. alebo skus bod obnovenia z predvcera a odinstaluj tie automaticke znefunkcnovace.