Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zapnout mobil

Zdravím, mám problém, že po aktualizaci cca 40 aplikací, které systém vyžadoval, mi mobil Xiaomi mi přestal fungoval, po následném restartu telefonu už ho nemůžu opět zapnout- chvíli startuje normálně, ale pak píše shutting down a znovu se vypne..
Nevíte někdo jak to opravit?

Tak se to nakonec zapnulo, aniž bych s tím cokoli udělal... Ale problém je v tom, že mobil vyžaduje neustálé updaty a taky mi přestaly některé aplikace fungovat, např. Google play je šedý a nelze ho otevřít.. Je možnost nějakým způsobem vrátit mobil do stavu zhruba před 3 dny? Nebo jak to lze opravit?