BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Jak víš, že ji nemáš?
Napsal mi, že mi byla adresa přidělena a že je 78...... a když dám www.mojeip.cz vidím tam 212... (tu co jsem měl minulý týden), takže žádná změna neproběhla. Je to možné?
No ja vidím, že píšeš z úplne inej adresy...
192... je ip kde jsem tak měsíc nebyl.
Nevím jestli to tam mám nastavené, podívám se,
192 je len u teba doma, mimo tvoj router neexistuje. To tak bude vzdy, to sa nezmeni.
Co třeba 192.169.0.1? Naprosto normální a v internetu routovaná IP adresa…
pise z 212
ano, to je ta stará neveřejná, kterou mi měli změnit.
Aj ta je verejna. Keby nebola verejna tak by som ju nevidel. A ani ty mna :D
Na routeru jsem našel
, chápu to tak, že musím překliknout na static ?
skús static a naťuakj tam tie nové čísla...
Nic tam netukaj ale vypni router a o minutu zapni. Alebo si najdi v nejakej advanced WAN sekcii alebo v statuse tlacitko RENEW, uz ti to pisali. A nechaj to na Dynamic.
P.S. pripadne sa opytaj toho providera, ptz ak si nastavis blbo staticku, tak ta pride zastrelit.
Tak jsem to nikde nenašel, nemá někdo z vás BELKIN F7D3302 ? A neví kde to je?
Proč ten router prostě nerestartuješ? To si o novou adresu řekne zcela jistě.
To jsem již udělal a nic.
V tom případě budeš muset kontaktovat providera. Jak ti tu IP adresu přidělil? Chtěl po tobě MAC adresu?
Nechtěl. Pouze na co ji chci připojit, řekl jsem mu na router, zavolám jim, chápu že tady nic nesvedem, jen jsem chtěl nějakou první pomoc
Tak jsem to vyřešil, musel jsem změnit mac adresu routeru na tu, kterou měl poskytovatel v mém profilu (asi už byla dřív zadána).