Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows XP se odmita pripojit k Wifi

Predpokladám, že SP3 tam je, inak treba doinštalovať nejaký hotfix...
Vraj "dobrý" postup ako rozchodiť WPA2 na tej vykopávke nájdeš tu.

Windows XP († 2016) česť jeho pamiatke ..

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny