Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem router-reset / pristup

Ahoj,
mám router TP-LINK N750 a nevím jak se dostat do administrace. Zkoušel jsem dat reset (10s podržet tlačítko "RESET/WPS" a resetlo se to a nic. Když zapnu WIFI, tak to chce po mě heslo na WIFI. KDyž propojím kabel LAN (NTB - LAN1). a dám pak ipconfig v cmd, tak mě to neukáže výchozí adresu.
Zkoušel jsem tyto 3 varianty 192.168.1.1/192.168.0.1/192.168.0.254, vše jsem zkousšel v firefoxu i google chrome. Poradíte prosím Vás víc ? Jak se dostat do administrace prosím Vás? Předem děkuji.

V prvom rade prečítaj návod. Predpokladám, že po správnom resetnutí, pripojení káblom alebo cez wifi, to musí fungovať.
Dhcp býva obvykle štandardne zapnuté, a po pripojení musíš dostať adresu 192.168.., a nie 169.254.. túto si počítač sám vymyslí, keď žiadnu nedostane